Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.

  • Очень крутой люк, всем люкам люк.

Підлогові люки

Дуже часто сучасний дизайн інтер'єрів просто вражає красою підлоги, яка виглядає як справжній витвір мистецтва. Дуже шкода псувати таку красиву і дорогу підлогу темною плямою у вигляді люка. Але при цьому без люка підлоги не обійтися. Внутрішні комунікації для періодичного обслуговування повинні бути постійно доступними, а це неможливо без монтажу спеціального люка.

Але вирішити цю проблему дуже легко – сучасні моделі підлогових люків після установки піддаються декору та зливаються з рештою підлогового покриття. Саме такі, а також багато інших різновидів люків для підлоги можна знайти в асортименті компанії «Мегалюк».

Що являє собою люк для підлоги і навіщо він потрібен?

Підлоговий люк це особлива конструкція, яка призначена для створення вільного доступу до підвалів та комунікацій інженерного призначення, що розташовані під підлогою. Для того щоб підлоговий люк не виділявся на загальному тлі, а покриття для підлоги було рівним і однорідним використовуються моделі, які дають можливість за бажанням оформити кришку люка в тому ж стилі, що і підлога, створюючи єдиний рівний малюнок підлоги.

Люки, призначені для установки для підлоги, здатні витримувати дуже великі навантаження. Підлогові люки встановлюються не лише у приміщеннях, а й на вулиці. Для цього кришка може оброблятися керамограніт, плиткою з імітацією каменю, клінкерною або тротуарною плиткою і т.д.

Стандартна конструкція підлогового люка

Підлогові люки складаються із двох основних частин – рамки та кришки. Рамка монтується прямо в підлогу і є бар'єром для кришки. Зазвичай рамка люка ущільнюється гумовою прокладкою для більшої герметичності та щільності закривання. Кришка люка представлена у вигляді неглибокої ємності, яку за бажанням можна заповнити тим матеріалом, яким оформлена підлога всередині приміщення або ділянка, що знаходиться на вулиці. Глибина такої кришки, залежно від моделі, може становити від 20 до 100 мм.

Найпростішими за конструкцією вважаються знімні люки. Кришка не приєднується до рамки, а фіксується за рахунок спеціальних петель і може закриватися на замок або спеціальним електроприводом, все залежить від вибраної моделі. Люки випускаються в стандартних розмірах, але також

є нестандартні та виготовлені за індивідуальним оригінальним замовленням моделі.

Модель люка ШхД (мм) Розміри у світлі ШхД (мм) Розміри кришки ШхД (мм) Розміри отвору ШхД (мм) Габарити люка ШхДхГл (мм)
600х600 500х500 535х585 600х600 600х600х120
700х700 600х600 635х685 700х700 700х700х120
800х800 700х700 735х785 800х800 800х800х120
900х900 800х800 835х885 900х900 900х900х120
1000х1000 900х900 935х985 1000х1000 1000х1000х120
1100х1100 1000х1000 1035х1085 1100х1100 1100х1100х120

Основні вимоги до підлогових люків

· Підлоговий люк повинен виготовлятися з особливо міцного матеріалу, здатного витримувати велике навантаження. Люк повинен спокійно витримувати таке саме навантаження, що і вся підлога, куди вона вмонтована. Але при цьому важливою деталлю є те, що сама конструкція люка має бути якомога легшим. Користувач повинен легко піднімати і опускати кришку люка. Найкращим матеріалом, що відповідає всім цим вимогам, є алюміній. Саме люки з алюмінію будуть найнадійнішими і практичними для підлогової установки.

· Кришка люка або його рама повинні ущільнюватись спеціальною гумовою прокладкою. Це необхідно для запобігання проникненню всередину люка вологи. Хороший гумовий ущільнювач надійно захистить внутрішні комунікації під підлогою. Крім цього гумовий ущільнювач дозволяє більш м'яко відкривати та закривати люк завдяки гарній амортизації ущільнювального матеріалу.

· Плюсом буде наявність спеціалізованих підйомних ключів. Найчастіше такі ключі навмисно вже вмонтовані в саму кришку. Такий ключ дозволяє без зусиль з боку користувача відкривати та закривати люк. Для тих люків, які монтуються під плитку або інші облицювальні матеріали та стають абсолютно непомітними на загальному полотні підлоги передбачені вакуумні присоски. Однак такі присоски застосовні тільки для легких конструкцій люків для підлоги, які призначені для установки в приміщенні.

Види підлогових люків

1. Посилені люки. Цей різновид люків призначений для приміщень найчастіше промислового призначення, де на підлогу виявляється велике навантаження у вигляді переміщення великовагових вантажів або переміщення великогабаритної техніки та машин. Для того щоб люк зміг витримувати таке навантаження для його виготовлення використовують      оцинковану, яка також запобігає появі корозійних утворень. Такий надійно зварений люк може встановлюватись при необхідності навіть на вулиці. Для цього після установки                прилеглий майданчик до рами повинен бути залитий бетоном, щоб забезпечити максимальну надійність конструкції. Посилені люки захищені від злому, тому їх часто встановлюють у гаражах, у різних складських приміщеннях, гаражах, входах у підвал тощо.

2. Підлогові люки під облицювання. Дана конструкція люка передбачає створення рівного непомітного покриття для підлоги, для чого кришку люка облицьовують плиткою, лінолеумом або будь-якими іншими покриттями для підлоги. Корпус люків під облицювання виготовляють із загартованої сталі зверху обробленою спеціальною порошковою фарбою. Облицювальний матеріал встановлюється поверх кришки люка. Часто такі люки встановлюються для швидкого доступу до системи теплої підлоги, але нерідко такі люки зустрічаються для доступу в підвали та підпільні інженерні комунікації.

3. Підлогові люки оснащені газовим амортизатором. Газовий амортизатор – це спеціальний механізм, який надає швидкий доступ до будь-яких підпільних приміщень. Підйомний механізм легко відкривається навіть однією людиною і не вимагає зайвих зусиль. Плавне відкриття та закриття люка дуже зручне для встановлення в будинку. На кришку люка також можна укласти будь-яке покриття для підлоги.

Чому вам потрібен саме люк для підлоги?

Універсальність. Саме люки підлоги найбільш універсальні, в порівнянні з іншими різновидами. Підлоговий люк може успішно використовуватися для доступу до підпільних інженерних комунікацій у промислових, громадських, офісних та житлових приміщеннях незалежно від їх призначення. Підлогові люки часто вибирають для створення непомітного входу в підвальні приміщення в приватних будинках і гаражах. Завдяки кришці, що абсолютно герметично закривається, такий люк може встановлюватися не тільки на вулиці і в приміщенні, але навіть у басейні.

· Стійкість до великих навантажень. Більшість конструкцій різних моделей люків підлоги без проблем витримують велике навантаження і абсолютно не прогинаються в процесі тривалої експлуатації. Кришка якісного люка легко витримує масу автомобіля, якщо той по ній проїде. За рахунок своєї вантажопідйомності кришку люка підлоги можна облицьовувати будь-якими декоративними будівельними матеріалами, призначеними для обробки підлог.

· Герметизація. Надійна гумова прокладка по всьому периметру рами або кришки люка для підлоги запобігає пошкодженню інженерних комунікацій внаслідок затоплення.

· Тривалий експлуатаційний термін. Більшість моделей підлогових люків виготовляють із алюмінію або нержавіючої сталі. При цьому корпус обробляється спеціальним складом, що запобігає корозії. Завдяки надійності посиленої конструкції термін служби якісного люка для підлоги може становити кілька десятків років.

Автор: Андрій Вікторович

Замовити люк:

Повідомлення успішно надіслано!